Debilatory

W piekle

Dodany: 2019-04-13 17:15:21 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Zmiennik

Osoba pełniąca jakąś funkcje na zmianę z kimś innym czasami zdarza się to także w piekle, gdy nieszczęśnik źle zrozumiał sytuację.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Przerażony Zenek

Dodany: 2019-04-13 17:18:41 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Mycie

Oczyszczanie czegoś przy użyciu substancji płynnej. Lepiej się umyć przed igraszkami w łóżku, ale po nich nie zaszkodzi użyć substancji płynnej.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Uratował Żyda

Dodany: 2019-04-13 17:20:58 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Żydzi – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wówczas językiem hebrajskim, a w średniowieczu i czasach nowożytnych mieszkający w diasporze na całym świecie i posługujący się wieloma różnymi językami. Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm. Za Żydów uważa się jednak wiele osób, które nie są żydami ortodoksyjnymi.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Majtki dla męża w delegacji

Dodany: 2019-04-13 17:23:11 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Delegacja – podróż, którą pracownik odbywa na polecenie pracodawcy w ramach wykonywanej pracy poza miejscowość, w której znajduje się siedziba firmy (lub stałe miejsce pracy pracownika). Podróż służbowa związana jest z delegacją (oddelegowaniem) pracownika do wykonania pewnego zadania. Z tytułu podróży krajowej oraz zagranicznej odbywanej w terminie i miejscu określonych przez pracodawcę, pracownikowi przysługuje:zwrot kosztów podróży: przejazdów, dojaz­dów środkami komunikacji miejscowej, noclegów, innych niezbędnych udokumentowanych wydat­ków (określonych lub uznanych przez pracodawcę odpowiednio do uzasadnionych potrzeb), dieta za czas podróży służbowej. W polskim prawodawstwie zasady rozliczania podróży służbowej pracownika określa Kodeks pracy oraz minister właściwy do spraw pracy, w drodze rozporządzenia.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Szczęściarz

Dodany: 2019-04-13 17:26:31 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Szczęściarz
1. osoba mająca szczęście; człowiek, któremu sprzyja los;
2. ten, kto liczy na szczęśliwy zbieg okoliczności

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Idź do strony:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem