Debilatory

Tutaj trafiają wszystkie wrzuty dodane przez użytkowników - od was zależy, które z nich trafią na stronę główną, a którym nie poszczęści się. Ostateczny wybór należy do moderatorów.

Mężczyzna jest jak papier toaletowy

Dodany: 2019-04-13 16:55:06 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Zanim pojawił się papier toaletowy używano tkanin wełnianych, koronkowych lub konopnych. Ubożsi używali też szmat z innych materiałów, a także trawy, siana, piasku, mchu, wody, śniegu, kamyków, a nawet rąk - w zależności od kraju i warunków atmosferycznych. W starożytnym Rzymie używano też gąbek.W bardziej współczesnych czasach w wielu państwach przez długi czas jako papieru toaletowego używano gazet i stron z książek telefonicznych. Jedna z amerykańskich gazet była nawet sprzedawana z otworem w narożniku, dzięki któremu można ją było wieszać na haku przytwierdzonym do ściany w ubikacji.

Pierwszy fabryczny papier toaletowy został wprowadzony na rynek przez Josepha C. Gayetty'ego w Stanach Zjednoczonych w 1857. Nazwisko Gayetty było drukowane na każdym arkuszu.

Zaloguj się, by ocenić! (1)

Długo krzyczała

Dodany: 2019-04-13 16:51:45 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Krzyk
1. «bardzo donośne mówienie lub głośne wołanie; też: bardzo głośne nieartykułowane dźwięki wydawane przez człowieka pod wpływem bólu, strachu itp.»
2. «o donośnym głosie ptaków»

Zaloguj się, by ocenić! (1)

Hamak

Dodany: 2016-11-17 11:45:32 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Nie ma się z czego śmiać! Sam spróbuj wskoczyć na hamak, a zobaczysz, że bez wprawy to wcale nie jest takie łatwe

Zaloguj się, by ocenić! (1)

Jak ma na imię?

Dodany: 2016-07-23 11:57:02 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Zaloguj się, by ocenić! (1)

Gdy twe dziewczę...

Dodany: 2016-07-18 07:35:02 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Zaloguj się, by ocenić! (8)

Idź do strony:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem