Debilatory

Uratował Żyda

Dodany: 2019-04-13 17:20:58 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Żydzi – naród semicki zamieszkujący w starożytności Palestynę (określany wtedy jako Hebrajczycy albo Izraelici), posługujący się wówczas językiem hebrajskim, a w średniowieczu i czasach nowożytnych mieszkający w diasporze na całym świecie i posługujący się wieloma różnymi językami. Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm. Za Żydów uważa się jednak wiele osób, które nie są żydami ortodoksyjnymi.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Przerażony Zenek

Dodany: 2019-04-13 17:18:41 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Mycie

Oczyszczanie czegoś przy użyciu substancji płynnej. Lepiej się umyć przed igraszkami w łóżku, ale po nich nie zaszkodzi użyć substancji płynnej.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

W piekle

Dodany: 2019-04-13 17:15:21 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Zmiennik

Osoba pełniąca jakąś funkcje na zmianę z kimś innym czasami zdarza się to także w piekle, gdy nieszczęśnik źle zrozumiał sytuację.

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Babę zesłał Bóg

Dodany: 2019-04-13 17:12:06 przez as wywiadu | Skomentuj ()

baba – akuszerka, również „babka”
baba (babka) – ciasto upieczone w formie w kształcie zbliżonym do odwróconego stożka ściętego, często z tzw. kominem w środku; przykład: baba wielkanocna
Baba – w hindi znaczy Ojciec i jest często stosowanym tytułem w Indiach. Również w złożeniach np. Babadźi
Baba – bogini w mitologii sumeryjskiej
Baba czyli po prostu kobieta

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Nie śpij na rybach

Dodany: 2019-04-13 17:09:55 przez as wywiadu | Skomentuj ()

Wędkarstwo – rodzaj hobby, zajęcia rekreacyjnego i sportu, polegający na łowieniu ryb na wędkę.

Wyróżnia się sześć rodzajów wędkarstwa – w każdym z nich używa się innej, odpowiedniej metody wędkowania i przystosowanej do wybranej techniki łowienia wędki:

wędkarstwo morskie,
wędkarstwo muchowe,
wędkarstwo podlodowe,
wędkarstwo spinningowe,
wędkarstwo spławikowo-gruntowe,
trolling.
W niektórych krajach wędkarz powinien posługiwać się sprzętem o określonych parametrach oraz posiadać licencję (w Polsce jest to karta wędkarska).

Zaloguj się, by ocenić! (0)

Idź do strony:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem